метизная компания

Сумчани домоглись перевірок облгазу

Економіка | 16:55, 18.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Національна комісія, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), сьогодні отримала дозвіл від Державної регуляторної служби України на позапланову перевірку 20 операторів газорозподільних систем на предмет донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов.

На засіданні, де ухвалили дане рішення, були присутні заступник міського голови Олександр Журба та громадський експерт Олексій Пархомчук.

«Очікуємо офіційні документи. Розраховуємо розпочати перевірку вже у березні», – зазначила голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Нагадаємо, в листопаді минулого року побутові споживачі, які мають лічильники, отримали від постачальників газу платіжки з донарахуванням за жовтень та попередженням про донарахування за три попередні роки за приведення об’єму спожитого газу до стандартних умов.

Профільний заступник міського голови та громадські експерти від початку домагались скасування цієї норми, наголошуючи, що це незаконно.

Максимальна санкція у разі виявлення порушень – штраф у 850 тисяч гривень.

Разом з тим НКРЕКП планує здійснити перевірки ПАТ «Вінницягаз», ПАТ «Волиньгаз», ПАТ «Дніпрогаз», ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Житомиргаз», ПАТ «Закарпатгаз», ПАТ «Запоріжгаз», ПАТ «Житомиргаз», ПАТ «Київоблгаз», ПАТ «Криворіжгаз», ПАТ «Львівгаз», ПАТ «Миколаївгаз», ПАТ «Рівнегаз», ПАТ «Тисменицягаз», ПАТ «Харківгаз», ПАТ «Харківміськгаз», ПАТ «Хмельницькгаз», ПАТ «Чернівцігаз», ПАТ «Чернігівгаз».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: