СумБуд
SMR
метизная компания

Сумська міськрада просить облраду пришвидшити перереєстрацію підприємств, що були штучно виведені з Сум

Економіка, Політика | 17:30, 4.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Міські обранці ухвалили звернення до обласної ради щодо зміни місцезнаходження комунальних підприємств, установ та організацій Сумської облради на фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю такої юридичної особи та здійснюється управління і облік.

У заяві йдеться про повернення 43-х юридичних осіб Сумської обласної ради з Білопільського, Краснопільського, Сумського та Охтирського районів Сумської області до Сум, де вони фактично здійснюють діяльність і мають офіси.

Штучне виведення даних об’єктів спричинило невідновлену шкоду Сумській міській територіальній громаді, зруйнувавши фінансову основу місцевого самоврядування, наголосив міський голова Олександр Лисенко.

Так, фінансові втрати у 2019 році склали 74 млн грн., у 2020 – 40 млн грн., в той час як майно, органи управління, трудовий колектив підприємств, установ, закладів обласного підпорядкування знаходяться на території Сум і місце їх розташування не змінювалося. До того ж усі їхні працівники користувались благами, створеними за рахунок коштів, які надходять в міський бюджет від юридичних та фізичних осіб платників податків.

Рішення підтримали 38 депутатів з 41 присутнього.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: