метизная компания

Сумські підприємці можуть отримати міні-гранти на розвиток бізнесу

Економіка | 20:00, 12.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Ресурсний центр ГУРТ проводить конкурс міні-грантів для українських підприємців. Про це повідомляє пресслужба Сумської міської ради.

Учасниками конкурсу міні-грантів можуть бути офіційно зареєстровані суб’єкти підприємницької діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють свій бізнес на підконтрольній уряду України території та чий бізнес вже сьогодні забезпечує критичні потреби населення та зайнятість ВПО.

Пріоритет надаватиметься:

  • бізнесу, який був перенесений з окупованих територій (особливо з Приазов’я);
  • бізнесу, яким володіють вразливі категорії населення.

Перевага надається бізнесу, який забезпечуватиме зайнятість більшої кількості ВПО протягом тривалості впровадження гранту.

Тривалість впровадження гранту становить – 3 місяці. Загальний бюджет конкурсу міні-грантів – 310 тисяч доларів США, максимальний розмір гранту – 360 тисяч грн.

Грантові кошти можуть бути використані на оплату праці, закупівлю сировини та матеріалів, орендну плату за приміщення, закупівлю та оренду обладнання, логістику та інші затверджені витрати.

Кінцевий строк подання заявок на участь у конкурсі міні-грантів – 26 серпня 2022 року. Більш детальна інформація про конкурс міні-грантів за посиланням https://cutt.ly/wZMW2Cn

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: