метизная компания

Ціни на пальне у Сумах нижчі від декларованих, – Держпродспоживслужба

Економіка, Транспорт | 11:19, 11.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області продовжується робота щодо проведення заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального.

За результатами заходів суб’єктам господарювання, у яких виявлені порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на пальне, видано 15 приписів про виконання законних вимог щодо усунення порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, яким зобов’язано у місячний термін здійснити декларування змін роздрібних цін.

Постановою Кабінету Міністрів України № 450 від 29.03.2021 визначено, що декларування зміни роздрібних цін на бензини марки А-92 та А-95 і дизельне пальне здійснюється суб’єктом господарювання щодо об’єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни товару на 1 відсоток і більше порівняно з роздрібною ціною на момент декларування за 20 днів до початку застосування роздрібної ціни, яка декларується, без урахування дня декларування.

Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється в електронному вигляді шляхом подання суб’єктами господарювання відомостей до Держпродспоживслужби через її офіційний веб-сайт www.consumer.gov.ua де споживачі можуть ознайомитися зі змінами цін на основні продовольчі товари, в т. ч. на паливо. Аналізом даних реєстру за червень 2022 року встановлено, що по Сумській області було задекларовано підвищення роздрібних цін по мережі БРСМ, WOG, BVS, які складають від 43,84 грн/л до 63,90 грн/л по бензинам та від 61,88 грн/л до 67,99 грн/л по дизельному пальному.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області постійно проводяться цінові спостереження на ринку пального. За даними спостережень на сьогодні фактичні роздрібні ціни на бензин нижчі від декларованих і складають від 50,50 грн/л до 58,15 грн/л, на дизельне пальне від 62,99 грн/л до 64,63 грн/л.

Головним управління Держпродспоживслужби в Сумській області робота по перевіркам АЗС продовжується.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: