метизная компания

У Сумах стартував проєкт «Економічний RestART»

Економіка | 22:28, 16.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка стартував проєкт «Економічний RestART», – повідомляє Сумська міська рада.

Він має на меті надати креативній молоді та підприємцям, що працюють у сфері креативних індустрій та проживають у Сумській області, можливість для професійного розвитку в рідній громаді.

У межах проєкту планується проведення освітніх заходів для підприємців і молоді:

  • лекції для молоді про те, які є професії у сфері креативних індустрій;
  • освітні лекції для креативних підприємців щодо того як розвинути власний бізнес;
  • мотиваційні та надихаючі зустрічі з представниками креативних індустрій;
  • проведення ідеатону із розробки ідей щодо того як простір бібліотеки зробити ментально привабливим та ресурсно забезпеченим для креативних підприємців міста;
  • проведення конкурсу мотиваційних листів для відбору молоді та підприємців, яким буде подаровано освітній онлайн-курс у сфері креативних індустрій (планується обрати 3 переможців).

Лектори та гості заходів розкажуть про особливості креативного підприємництва, поділяться власним досвідом та порадять, як розвивати творчий бізнес в нинішніх умовах, а також як знайти роботу в креативній індустрії в будь-якому куточку країни чи, навіть, світу, при цьому залишаючись в рідному місті чи селі та допомагаючи розвивати економіку регіону.

Стати учасником проєкту може будь-який підприємець, котрий працює у творчому напрямку, чи молодь, яка хотіла б освоїти нову професію в креативній індустрії.

Детальна інформація про заходи розміщуватиметься на сайті бібліотеки та її сторінках у соціальних мережах.

Проєкт «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, триватиме до кінця лютого 2023 року.

У межах його реалізації бібліотека отримає нові книги з креативних індустрій, ноутбуки, меблі та інше обладнання задля розвитку креативного сектору в місті, а працівники книгозбірень – пройдуть спеціалізоване навчання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: