ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах жорсткіше боротимуться з несанкціонованою торгівлею

Економіка | 18:25, 15.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Міські посадовці спільно з правоохоронцями обговорили процес ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Сумської міської територіальної громади на виконання доручення міського голови.

Як зауважила заступник міського голови Тамара Іщенко під час робочої наради з представниками патрульної та національної поліції, управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів, відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи та департаменту інфраструктури міста, у першу чергу слід посилити взаємодію між контролюючими органами та вирішити організаційні моменти, які можуть виникнути.

«У даному питанні кожен зі структурних підрозділів нині обмежений законодавчими актами, що діють у досить вузькому колі. Це означає, що фактично повністю ліквідувати осередки стихійної торгівлі – неможливо. Рішення виконавчого комітету, яке певним чином давало деякі можливості, діяло ще з 2017 року і зараз потребує коректив. Нині ж ми готуємо нове, де, зокрема, буде описано процес вилучення майна в особи, яка займається торгівлею без дозвільних документів. Опрацьовуємо питання місця зберігання конфіскованого товару до рішення суду. Якщо ж такого краму буде значних обсягів, то місце й для нього, наприклад, частину приміщення КП «Дрібнооптовий», – поінформувала посадовець.

Підприємців наполегливо просять діяти в межах чинного законодавства, позаяк рейди управлінням «Інспекція з благоустрою міста Суми» проводяться на постійній основі, за виявлені порушення передбачено складання протоколу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: