СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах знову підвищують тарифи на тепло

Економіка, ЖКГ | 12:46, 28.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

СНАУ інформує про зміну тарифів за теплову енергію. На даний час розрахунки за теплову енергію (централізоване опалення та гаряче водопостачання) Сумського національного аграрного університету з населенням, бюджетними організаціями та іншими споживачами проводяться згідно рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.08.2016 № 412.

Керуючись п.2.3 розділу ІІ Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 Сумський національний аграрний університет інформує споживачів про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води котельнею СНАУ.

З часу прийняття діючих тарифів на теплову енергію відбулося значне підвищення вартості газу, його транспортування та розподілу. Зросла вартість енергоносіїв, збільшилась мінімальна заробітна плата та відбулися зміни в Податковому кодексі України (показники).

Індекс споживчих цін за три роки зріс приблизно на 10%, відповідно зросли ціни на матеріали та послуги.

На підставі вищевикладеного виникла необхідність приведення тарифів на теплову енергію до економічно обґрунтованого рівня шляхом їх перерахунку і зміни.

У зв’язку із зазначеним, Сумський національний аграрний університет здійснив розрахунок тарифу на послуги з виробництва, постачання та транспортування теплової енергії та гарячого водопостачання (централізованого опалення та гарячого водопостачання) до рівня, що покриває економічно обґрунтовані витрати університету і є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості та в повному обсязі.

Слід зазначити, що відсоток зростання витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії на 1 Гкал зумовлений також зменшенням обсягів реалізованої теплової енергії на 33 %. Рівень відшкодування витрат складає близько 80 %. Відповідно зросла вартість послуг на гаряче водопостачання.

Зауваження і пропозиції щодо розміру тарифу на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у письмовій формі приймаються протягом 7 днів з дати опублікування за адресою: 40021, м.Суми, вул. Г. Кондратьєва, 160, Сумський національний аграрний університет.

Структура економічно обґрунтованих планованих витрат, пов’язаних з виробництвом теплової енергії, її транспортуванням та постачанням та тарифи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: