СумБуд
метизная компания

У Сумах з’явиться індустріальний парк

 Поділитися

Поділитися в

Під час чергової сесії міськради, депутати затвердили Концепцію створення індустріального парку “Суми”.

На думку посадовців, новий проект створить сприятливі умови для залучення інвестицій в економіку міста та зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів, активізує промисловий розвиток Сум. Окрім цього, забезпечить сумчан роботою – очікувана кількість робочих місць – 1 тисяча 150  чоловік.

Індустріальний парк «Суми» буде розміщено на земельній ділянці площею 23,45 гектара в районі заводу «Центроліт». Територія індустріального парку може бути розділена на 6-8 майданчиків в залежності від потреб учасників. На цій площі будуть розміщені підприємства, які  ведуть науково-дослідну діяльність, працюють  у сфері інформації та телекомунікацій,  здійснюють господарську діяльність у сфері переробної промисловості.

За попередніми розрахунками для облаштування індустріального парку необхідно близько 32 мільйона гривень, у свою чергу, функціонування парку «Суми» дозволить залучити прямі інвестиції в сумі близько 35,2 мільйонів доларів США.

Індустріальний парк «Суми» створюється терміном на 30 років.

Відповідно до концепції створення, перші виробничі потужності в межах індустріального парку будуть запущені в 2021 році, а повне освоєння його території відбудеться протягом наступних 7-8 років.

– Узагальнюючи основні положення концепції, можна очікувати, що функціонування індустріального парку «Суми» матиме досить високий рівень соціально-економічної, фінансової та бюджетної ефективності,- зазначив міський голова Сум Олександр Лисенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: