СумБуд

Від платників Сумщини до місцевих бюджетів надійшло 252,7 мільйони гривень єдиного податку

Економіка | 08:08, 24.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Протягом чотирьох місяців поточного року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 252,7 млн. грн єдиного податку, це на 41,8 млн. грн, або на 19,8 відсотків більше, ніж у минулому році.

Значна сума сплаченого податку надійшла від фізичних осіб – підприємців, від них з початку 2019 року надійшло майже 153,3 млн. грн єдиного податку. Це на 33,2 млн. грн або 28 відсотків більше ніж минуло річ, очікувані надходження збільшено на 12 відсотків.

Юридичні особи – спрощенці перерахували протягом січня – квітня 26 млн. грн, індикативний показник виконано на 109 відсотків, додатково надійшло 2,1 млн. гривень. У порівнянні з минулим роком приріст надходжень становить майже 2,4 млн. грн або 110 відсотків.

Платники фіксованого сільськогосподарського податку, а це четверта група спрощенців, сплатили – 73,5 млн. грн єдиного податку. Збільшення сплати податку на 6,3 млн. гривень порівняно з минулим роком, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: