метизная компания

Як розвивати власну справу у сфері крафтового та зеленого туризму навчали у Есманьській селищній раді

Економіка | 16:32, 10.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наступну інформаційну зустріч у рамках проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини» влаштували 10 січня 2022 року для Есманьської селищної ради, у м. Глухів.

У заході взяли участь майже 50 представників Есманьської селищної громади, міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості, навчальних закладів, наукових установ, громадські діячі та представники ЗМІ.

Менеджерка проєкту – Олена Мельник, розповіла присутнім про деталі співпраці з громадою, ознайомила з умовами фінансової підтримки тих, хто хоче розвивати власну справу та долучитися до навчальних тренінгів, що стартуватимуть з кінця січня. Тренінг «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» навчить як правильно визначитися з напрямом бізнесу та реалізувати свій задум , як здійснювати фінансове планування, як підібрати необхідний персонал, а також як забезпечити екологічність підприємства.

Олександр Коваленко – асистент менеджера проєкту розповів про успішні стартапи, що вже реалізовані на Сумщині та в Україні та продемонстрував цікаві крафтові продукти, які можна виготовляти. А також презентував можливості участі у проєкті для громади: тренінги «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес», програма перекваліфікації від СНАУ, конкурс стартапів.

У ході зустрічі представники Есманьської селищної ради поставили організаторам чимало запитань щодо особливостей реалізації проєкту, реєстраційних форм та деталей, які цікавили майбутніх учаників проєкту, на які менеджери проєкту надали вичерпні відповіді та поділилися своїм досвідом.

Подібні інформаційні зустрічі заплановано провести у всіх ТГ-учасниках проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини». Наступні зустрічі відбудуться у Новослобідській та Путивльській громадах.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: