метизная компания

Сумщина отримає 100 генераторів від Іспанії

 Поділитися

Поділитися в

До області надійшли перші 28 генераторів з Іспанії як гуманітарна допомога.

Сумщина отримає 100 генераторів для забезпечення безперебійної роботи об’єктів інфраструктури. Перша партія з 28 одиниць обладнання вже надійшла до області.

Як повідомили в Сумській ОВА, допомогу передала Іспанська агенція міжнародного співробітництва у сфері розвитку через хаби екстреної енергетичної допомоги Міністерства енергетики України. Надходження наступних партій очікується найближчим часом.

В умовах постійних ударів росії по енергетичній інфраструктурі це обладнання допоможе підвищити рівень автономності лікарень, комунальних служб та інших важливих об’єктів у громадах. Нові генератори дозволять забезпечити стабільну роботу установ під час перебоїв з електропостачанням та сформувати необхідний резерв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: