метизная компания

КП «Шляхрембуд» підсумувало результати своєї роботи за 2021 рік

Інфраструктура | 19:34, 8.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У минулому році у Сумах поточним ремонтом було охоплено більше 57 тис. кв. м доріг, в тому числі – у приватному секторі.

Основні об’єкти – вул. Набережна р. Сумки, вул. Г.Кондратьєва, вул. Декабристів, вул. Борова, вул. Нижньосироватська, вул. 8 Березня, вул. Кленова, пров. Терезова, вул. Привокзальна, вул. Рибалка, вул. Інтернаціоналістів (під’їзна дорога до нового дитсадка у 12-му мікрорайоні).

Окрім того, виконувався аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття, в тому числі – холодним асфальтом власного виробництва. Загалом за рік виконано робіт з поточного та дрібного ремонту доріг в обласному центрі на суму близько 93 млн. грн. (в т.ч. 4,6 млн. грн. – субвенція з державного бюджету).

Також виконувався капітальний ремонт дороги по вул. 20 років Перемоги з розширенням проїзної частини на ділянці від вул. Петропавловської до вул. Г. Кондратьєва. Це – так званий перехідний об’єкт, роботи на якому мають продовжитися у 2022 році. Нагадаємо, що загальна вартість робіт по цій ділянці складає 19,4 млн. грн., з них у минулому році було профінансовано 7 млн. грн.

Виконувалися й роботи з ремонту тротуарів. Так, проведено капітальний ремонт тротуарів по вул. Р.Атаманюка (до Курського ринку) та вул. Троїцькій, поточний ремонт тротуару по вул. Прокоф’єва.

Здійснювалося утримання (прибирання) доріг на площі понад 2 млн. кв. м та тротуарів на площі 446 тис. кв. м. Усього за рік надано послуг з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на суму близько 51 млн. грн.

Також проводилося прибирання 307 зупинок громадського транспорту, поточне обслуговування 67 світлофорних об’єктів, поновлення та нанесення дорожньої розмітки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: