метизная компания

КП «Шляхрембуд» виграло тендер на утримання доріг у Сумській ТГ у 2022 році

Інфраструктура | 16:26, 14.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

КП «Шляхрембуд» визнано переможцем конкурсних торгів на послуги з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади у 2022 році.

Нагадаємо, що замовник послуг – департамент інфраструктури міста Сумської міської ради – проводив закупівлю на очікувану вартість 130 млн. грн. Тендерна пропозиція КП «Шляхрембуд» склала 113 237 634 грн., тоді як пропозиція іншого учасника (ДП «Сумський облавтодор») була на 1,3 млн. грн. більшою (114 537 634,2 грн.).

У той же час за рішенням замовника укладання договору з переможцем відтерміновано до 60 днів . Це пов’язано з тим, що бюджет Сумської міської ТГ на 2022 рік наразі не ухвалено, а отже фактичний обсяг бюджетних призначень головному розпоряднику коштів – департаменту інфраструктури поки що не встановлений і здійснювати оплату послуг за новим договором він не може.

Аби на цей перехідний період (до укладення нового договору) громада не залишилася без послуг, департамент інфраструктури продовжив термін дії минулорічного договору на утримання доріг з КП «Шляхрембуд» до кінця січня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: