СумБуд
метизная компания

Міська рада розглянула питання будівництва цвинтаря

Інфраструктура | 18:28, 13.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

На щопонеділковій апаратній нараді розглянули питання будівництва кладовища в районі 40-ї підстанції та виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво кладовища на землях міської ради в с. Новоселиця.

Про це повідомила Сумська міська рада.

Про виконання доручення очільника Сум звітував начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов. Він повідомив, що у бюджеті на 2020 рік закладено кошти на будівельні роботи та розробку проекту. Будівельні роботи у районі підстанції планово тривають.

«На будівництво кладовища в районі 40-ї підстанції щорічно виділяються кошти у сумі чотири-п’ять мільйонів гривень, там можна виконувати будівельні роботи ще протягом трьох-чотирьох років. Щодо кладовища в районі села Новоселиця, то тендер на проєктно-кошторисну документацію вже оголошено, кошти у сумі один мільйон гривень згідно з пропозицією виконкому у бюджеті закладено», – зауважив Віталій Шилов.

Керівник обласного центру розпорядився відзвітувати начальнику структурного підрозділу щодо ситуації за результатами першого півріччя.

«До першого липня я хочу отримати інформацію про стан виконання будівельних робіт в районі 40-ї підстанції. Цієї ж дати ви маєте відзвітувати й стосовно завершення проектування цвинтаря в селі Новоселиця», – підкреслив Олександр Лисенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: