метизная компания

На Сумщині працюють над відновленням Охтирської ТЕЦ

Інфраструктура | 19:26, 22.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Спільне рішення по цьому питанню узгодили на нараді під керівництвом керівника Сумської обласної адміністрації Дмитра Живицького разом із головою громади та колективом підприємства.

Перший напрямок: встановлення газового водогрійного котла. Вартість проекту – близько 90 млн грн. Очікується надходження коштів з Держбюджету. Відповідна постанова Уряду вже підготовлена і проходить погодження. Він буде використовуватись в якості резервного обладнання, повідомив Дмитро Живицький.

Другий напрямок: встановлення котлів, які працюють на щепі. Орієнтовна вартість проекту – 150 млн грн. Його фінансування і реалізацію взяла на себе державна компанія «Нафтогаз».

«Разом із представниками підприємства, котрі також були присутні на нараді, обговорили основні моменти втілення проекту в життя. Виробнича стратегія має бути готова до кінця цього тижня. Роботи плануємо розпочати з наступного, завершити – у другій половині жовтня. ТЕЦ вже розпочала проведення гідравлічних випробувань теплових мереж міста. За попередніми підрахунками ціна за 1 Гкал буде нижчою щонайменше на 10% (наразі мова йде лише про генерацію тепла)», – зазначив керівник Сумської обласної військової адміністрації.

Виробництво електроенергії – це наступний етап реалізації проекту. У якості палива буде використовуватись агробіомаса.

Також учасники наради обговорили можливість переходу теплопостачальних підприємств інших міст на альтернативні види палива. Один із перспективних напрямків – RDF-паливо, яке отримують зі сміття.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: