метизная компания

Олександр Лисенко: Питання відновлення гарячого водопостачання для мешканців Ковпаківського району вирішено (ВІДЕО)

Інфраструктура | 20:29, 23.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, під час LХХХІІ сесії міської ради, депутати підтримали рішення про визначення гаранта виплати боргів за енергоносії Дирекції «Котельня Північного промвузла» перед ТОВ «Сумитеплоенерго», що дасть змогу відновити гаряче водопостачання споживачам КППВ.

Такий вихід із ситуації запропонував очільник Сум Олександр Лисенко, який зважаючи на те, що Котельнею Північного промвузла не було вчасно подано гаряче водопостачання сумчанам, минулого тижня ініціював перемовини у Києві разом із засновниками АТ «Сумське НВО» та керівництвом ТОВ «Сумитеплоенерго» щодо якнайшвидшого вирішення питання.

Домовленість була досягнута за умови гарантії погашення боргів за енергоносії КППВ перед ТОВ «Сумитеплоенерго», але обов’язкова умова – наявність гаранту. Таким гарантом виступило КП «Міськсвітло». Відповідне рішення сьогодні було прийняте на сесії Сумської міської ради.

За словами директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитра Васюніна, на вимогу міського голови було відпрацьовано механізм вирішення даної ситуації:

«Вдячний міському голові за принципову позицію щодо вирішення даного питання. Вже зараз працівники ТОВ «Сумитеплоенерго» розпочинають роботу, аби в споживачів котельні з’явилась гаряча вода».

Очільник Сум наголошує, – протягом трьох-п’яти днів гаряче водопостачання в помешканнях жителів зони обслуговування КППВ, а також у школах, дитячих садках, лікарнях та інших закладах, розташованих у Ковпаківському районі буде відновлено.

«Дорогі сумчани! Прошу вибачення за ці незручності, але я особисто робив усе, щоб Ковпаківський район був забезпечений гарячою водою. Це ті реальні справи, про які ми завжди говоримо», – зауважив керманич обласного центру.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: