СумБуд

Осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі проводять у Сумах

Інфраструктура | 18:07, 22.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

На всій території обслуговування інспектори з відділів безпеки дорожнього руху проводять осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів.

Перевірка проводиться з метою: визначення стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі після закінчення літнього сезону; готовності комунально-дорожніх організацій до утримання вулично-дорожньої мережі у зимовий період та їх готовність до введення обмежень, у випадку настання незадовільних погодних умов; наявності та стану стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів (на час погіршення погодних умов у зимовий період) на автомобільних дорогах державного значення.

Поліцейські фіксують стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, наявність та стан дорожніх знаків, розмітки та огородження, а також видимість зазначених технічних засобів організації дорожнього руху. Особливу увагу патрульні приділяють аварійно-небезпечним ділянкам дороги та місцям концентрації ДТП.

За результатами проведеного обстеження інспекторами буде сформований акт огляду, в якому будуть визначені необхідні обсяги ремонтних робіт та заходи з ліквідації виявлених недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-шляхової мережі. Також балансоутримувачам будуть направлені відповідні приписи з вимогою усунути виявлені недоліки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: