метизная компания

Реконструкція прибережних зон Сумки та Стрілки: міськрада оголосила одразу два конкурси

Інфраструктура | 13:07, 10.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, під час чергового засідання, виконавчий комітет прийняв рішення щодо проведення двох архітектурних бліц-конкурсів на кращу проектну пропозицію облаштування та реконструкію прибережних зон річок Сумка та Стрічка.

Території ділянок проектування орієнтовною площею 7,55 га (охоплює обидва береги річок Сумка і Стрілка від мосту Воскресенський до пішохідного мосту Нижньохолодногірський) та 7,25 га (обмежена вулицями 1-а Набережна р. Стрілка, річкою Сумка і вулицею Кооперативна).

Учасниками Конкурсу можуть бути архітектори, колективи авторів, що мають відповідну освіту, кваліфікаційний сертифікат. Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати авторський колектив, будучи його керівником або учасником. У складі авторського колективу можуть бути архітектори без кваліфікаційного сертифікату та студенти вищих архітектурних навчальних закладів.

Призові фонди конкурсів становлять 30 000 та 60 000 гривень.

Конкурс проводиться з 11 грудня 2019 до 05 лютого 2020 року.

Конкурсні проектні пропозиції надаються з 8-30 до 12-00, 24 січня 2020 року за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, ІІ-й поверх, каб. 2.

Телефон для довідок: 700-102, 700-107.

Зазначимо, вчора під час апаратної наради було обговорено питання щодо очищення русла річки Псел, Сумка та Стрілка.  За словами Світлани Липової, станом на 1 січня 2019 року  загальнодержавна програма була профінансована лише на 26%. На очищення річок міським бюджетом передбачено 280 тисяч гривень, які досі не освоєні.

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: