метизная компания

Ремонт Харківської закінчать без участі міста

Інфраструктура | 18:02, 18.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат від Сум Тетяна Рябуха виконала свою обіцянку і  «вибила» ще 40 млн. грн. з державного бюджету

Ремонт однієї з основних транспортних артерій обласного центру – вул.Харківської став однією з найрезонансніших подій у житті міста та його жителів. Ще навесні стало відомо, що завдяки багаточисельним зверненням народного депутата України від Сум Тетяни Рябухи держава виділила на це  80 млн. грн. в рамках президентської програми «Велике будівництво». Передбачалося, що за ці кошти буде відремонтовано частину вулиці від Харківського мосту до повороту на п-кт Лушпи та ділянку перед в’їздом у місто, а ще 40 млн. грн. для повного оновлення вулиці  виділить Сумська ОТГ, адже ця дорога потрібна передусім місту і його жителям. На радощах міський голова Сум Олександр Лисенко навіть забув, що не має відношення до державних коштів і приписав ремонт до своїх заслуг, детально розповівши про його необхідність. «Дорога по вул. Харківська не реконструювалась з 1982 року. Не зробити цей автошлях ми не можемо, бо це один з найбільших міських автошляхів, що має ширину – 24 м. Також на цій вулиці розташоване бюджетоутворююче підприємство, працівники якого щоденно їздять на роботу, до того ж це в’їзд у наше місто», – розповідав на камери міський голова (з цими словами та обіцянками приділити якнайбільше уваги розвитку інфраструктури міста і зараз можна ознайомитись на Інформаційному порталі міської ради).

У нашого народу є гарна приказка: «Курчат по осені рахують». Літо минуло, саме час підвести підсумки виконання весняних обіцянок щодо цього дійсно важливого для міста автошляху. І тут все чомусь зовсім не так оптимістично, як було влітку, коли сумчани, вперше за багато років побачивши велику пішохідну зону з рівним асфальтом, не злякавшись навіть небезпеки зараження, масово висипали на відремонтовану ділянку Харківської, щоб покататися на роликах і скейтбордах. До Дня міста місцева влада не спромоглася не те що зробити ремонт, а хоча б виділити на нього кошти. І судячи з усього, Харківська так і залишилася б напіввідремонтованою, якби  народний депутат Тетяна Рябуха увесь цей час не тримала на контролі питання її оновлення. 9 вересня депутат дала своїм виборцям обіцянку домогтися додаткового державного фінансування для закінчення ремонту: «Якщо керівництво міста дбає тільки про селфі на фоні ремонту, кошти замість нього буду шукати я! Я поважаю сумчан і виконаю свою обіцянку – Харківську цього року буде повністю відремонтовано!».

А вже 17 вересня Тетяна Рябуха розповіла про результат своєї роботи:

Я дякую своїм колегам-депутатам за підтримку законопроекту 3991, яким внесено зміни до Державного бюджету 2020. Серед цих змін – і виділення додаткових 40 млн. грн. для завершення ремонту вулиці Харківської. Проект Великого будівництва у Сумах буде завершено без участі міської ради. Це – єдиний спосіб не перетворити Харківську у новий стадіон «Авангард» чи «Романтику». Не можна виконати роботу наполовину, і чекати обіцяного від міської влади Сум теж не варто. Але сумчани заслуговують на краще – і вони отримають якісно відремонтовану центральну дорогу!

Можна сподіватися, що неприємні «латки», на яких підкидає комунальний та приватний транспорт на відрізку «СКД – М’ясокомбінат» зникнуть вже до кінця року. А сумчани встигнуть порозважатися на рівнесенькому асфальті і на цій половині Харківської. Шкода лише, що народний депутат не бере на себе виконання всіх обіцянок міського голови – бо ж в місті ще вистачає болючих питань, які потребують вирішення, і навряд чи дочекаються його при  теперішній міській владі…

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: