метизная компания

ТЕЦ на Сумщині залишилась без газу

Інфраструктура | 16:00, 22.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Охтирській ТЕЦ 21 квітня відключили газ – за борги. Про це повідомив міський голова Ігор Алєксєєв. Речниця АТ “Сумигаз” Анастасія Шимаріна це підтвердила.

“Про заборгованість за березень у розмірі понад 1,2 млн повідомили як теплопостачальній компаній, так й органам місцевої влади Охтирки ще 15 квітня. Відповідно до розпорядження міського голови, в Охтирці опалювальний період 2019/2020 завершується з 10 квітня. Незважаючи на накопичення заборгованості, АТ “Сумигаз” виконало розпорядження Кабінету Міністрів України й продовжувало доставку газу теплопостачальній компанії до завершення опалювального періоду. “Сумигаз” виконала загальнодержавні вимоги щодо доставки газу теплопостачальним компаніям регіону. У ТЕЦ же є можливість працювати на альтернативних газу видах палива”, – повідомила Анастасія Шимаріна.

“Не реагують ні фонд держмайна, ні Мінпаливенерго, та ніхто не реагує. Ні в комунальну власність не передають, і в управління ми ніяким чином впливати не можемо. Вона в оренді у комерційної структури. На всі наші намагання не реагують. Ні тарифи не перерахували, коли президент обіцяв, ні на копієчку не перерахували, ні зараз, ніяк не реагують. Ми вже два роки намагаємося взяти, у нас є рішення сесії, і ми погоджували всі плани в Мінпаливенерго, були листи, що ми вам обов’язково передамо, і в останній момент отримали ми відповідь, що недоцільно”, – розповів міський голова Охтирки Ігор Алексєєв.

Журналісти Суспільного планують взяти коментарі інших сторін конфлікту та дізнатися, як вплине відключення ТЕЦ від газопостачання на життєдіяльність міста.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: