метизная компания

У Сумах Котельню Північного промвузла вирішено придбати в комунальну власність

Інфраструктура | 18:04, 28.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Під час чергової сесії міської ради депутати ухвалили низку рішень, що стосуються майбутнього Котельні північного промислового вузла.

Зокрема, ухвалили рішення про придбання до комунальної власності Сумської міської територіальної громади частки в статутному капіталі ТОВ «Котельня північного промислового вузла» в розмірі 100% від загального розміру статутного капіталу в АТ «СМНВО-Інжиніринг» вартістю 1000 грн за ціною 1000 грн.

Департамент інфраструктури міста визначили органом, уповноваженим управляти корпоративними правами, які виражені часткою міської тергромади у статутному капіталі товариства (у зв’язку з чим були внесені зміни до Положення цього департаменту). Цей структурний підрозділ також має здійснити заходи щодо проведення фінансового аудиту ТОВ «Котельня Північного промислового вузла».

Департаменту фінансів, економіки та інвестицій доручили передбачити у бюджеті Сумської міської ТГ кошти на купівлю відповідної частки в статутному капіталі та проведення фінансового аудиту зазначеного товариства.

Наступним рішення депутати міської ради затвердили Статут ТОВ «Котельня північного промислового вузла» в новій редакції. Це рішення набирає чинності з дати державної реєстрації корпоративних прав за Сумською міською територіальною громадою в особі Сумської міської ради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: