метизная компания

У Сумах розпочався поточний ремонт асфальтного покриття

Інфраструктура | 17:46, 19.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

КП СМР «Шляхрембуд» розпочало поточний ремонт асфальтного покриття на кількох вулицях міста Суми.

Керівництвом Сумської міської ради було визначено перелік вулиць, на яких проводитимуться роботи цього року, а саме:  вул.Гагаріна, пров.Академічний, вул.Прокоф’єва,  вул.Веретенівська, вул.Засумська, вул.Петропавлівська.

На сьогодні йдеться про виключено ямковий ремонт на згаданих вулицях.

У той же час ремонту гостро потребують багато інших вулиць обласного центру. Залишившись без ремонту в 2022 році, вже наступного року ці вулиці потребуватимуть як мінімум середньо-поточного ремонту, що спричинить у рази більші витрати бюджетних коштів.

У зв’язку із поточною ситуацією в країні депутати Сумської міської ради не знайшли у міському бюджеті коштів на усунення аварійної ситуації на магістралях областного центру в 2022 році. Більш того, на сьогодні з огляду на подорожчання пального та інших витратних матеріалів виділених коштів недостатньо навіть на вище згаданий перелік вулиць.

При цьому слід зазначити, що керівник ОВА Дмитро Живицький підписав розпорядження про затвердження переліку автодоріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану: Охтирський район – 288,5 км, Роменський район – 503,9 км, Сумський район – 666,7 км, Шосткинський район – 462,8 км. Разом по обласних дорогах – 2463,5 км. Ще більша цифра по районних дорогах – 2665,8 км. Обласний центр залишився фактично поза увагою у цьому переліку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: