метизная компания

У Сумах в інші руки передадуть 1657 будинків

Інфраструктура | 19:36, 19.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Усього у Сумах мають передати в інші руки 1657 будинків. Списують з балансу Департаменту інфраструктури по мірі виготовлення технічної документації. За заявами громадян списали 12 будинків, – повідомляє Суспільне.

“Технічні паспорти виготовляємо відповідно до бюджетних надходжень. Виготовили 772”, – розповів в.о. директора Департаменту інфраструктури м. Суми Віктор Павленко.

За його словами, після списання, як і зараз, існуватиме три форми управління будинками: самоуправління, ОСББ та управителі. На чиєму балансі будуть будинки не має значення.

“Воно не тягне за собою ніяких наслідків. Навпаки: знімає відповідний тягар із Сумської міської ради, який вона на сьогодні не має права нести. Відповідно до чинного законодавства, багатоквартирний будинок належить власникам квартири і нежитлових приміщень, тобто, особи, які мають право власності”, – говорить член Національної ради з питань ОСББ при Кабінеті Міністрів Роман Гученко.

Загалом у Сумах зараз 1816 багатоквартирних будинків, 279 ОСББ, 107 поміняли статус на присадибні, 1423 обслуговують управителі, 7 – на самоуправлінні.

За планом департаменту інфраструктури, списати будинки зі свого балансу повинні до березня наступного року. Як сказав Роман Гученко, законодавчих обмежень у термінах немає.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: