метизная компания

У Сумах водоканальці здійснюють пошук прихованих витоків

Інфраструктура | 20:01, 8.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал» застосовує корелятор від німецького виробника SEBA KMT для пошуку витоків води у каналізаційних мережах.

Придбане за кошти інвестиційної програми обладнання значно спростило процес пошуку поривів та пришвидшило виконання ремонтно-відновлювальних робіт. Оснащений модулем GPS та Bluetooth сучасний агрегат оперативно розраховує точну відстань до місця витоку за допомогою мультидатчиків та наземного мікрофона.

«Визначення місць ушкодження в трубопроводах може зайняти тривалий час, адже комунікації знаходяться під землею. Мобільний та енергоощадний корелятор гарантує точну локалізацію аварій. Вчасний аналіз отриманих даних є ключовим фактором для зменшення втрат води. До того ж використання цього сучасного обладнання дозволяє здійснювати розриття точно над місцем пориву труби, що призводить до суттєвого зменшення фінансових витрат, які пов’язані з благоустроєм», – говорить директор підприємства Анатолій Cагач.

Зазначимо, підприємство також виконує роботи з пошуку прихованих поривів зовнішніх водомереж на замовлення. Замовити таку послугу можна за номером (067) 5482376.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: