ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

З 1 серпня у Сумах відновлять гаряче водопостачання, але не всюди

Інфраструктура | 16:57, 29.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

З 1 серпня відновлюється надання послуги з централізованого гарячого водопостачання споживачам, житлові будинки яких забезпечуються послугами від котелень ТОВ «Сумитеплоенерго».

Подачу гарячої води відновлять в районі вул. Білопільський Шлях, Г. Кондратьєва, Роменська, Декабристів, Нахімова та Санаторна.

Дирекція ТОВ «Сумитеплоенерго» звертає увагу споживачів на необхідність вжиття заходів з запобігання аварійним ситуаціям на внутрішньобудинкових системах гарячого водопостачання (завершення ремонтних робіт, перекриття кранів тощо).

При виникненні аварійних ситуацій споживачів котелень просять одразу повідомляти цілодобову аварійно-диспетчерську службу ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами: 78-78-00, 78-78-01.

Зауважимо, на виконання розпорядження міського голови від 8 квітня 2020 року № 105-р (зі змінами, внесеними розпорядженням міського голови від 16 квітня 2020 року № 113-р) ТОВ «Сумитеплонерго» у період з 1 липня 2020 року по 31 липня 2020 року здійснює гідравлічні випробування підвищеним тиском на магістральних теплових мережах – 16 кгс/см2 та розподільчих теплових мережах та технологічному обладнанні котелень – 12 кгс/см2, що супроводжується припиненням надання послуги з централізованого постачання гарячої води.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: