метизная компания

З початку року в Сумах відремонтували майже 40 каналізаційних колодязів і встановили 6 люків

Інфраструктура | 17:03, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Працівники сумського водоканалу регулярно перевіряють каналізаційні колодязі, а при необхідності виконують відновлювальні роботи і накривають їх кришками.

Так, із початку року фахівці водоканалу очистили і відремонтували вже 39 колодязів. Зокрема, в конструкціях із залізобетонними кільцями працівники підприємства міняють пошкоджені корозією елементи та герметизують шви, попередньо очистивши колодязь від кореневої системи та сміття. У випадку, коли мова йде про цегляну кладку, – її відновлюють.

Велику проблему становлять ненакриті колодязі, адже вони несуть загрозу життю та здоров’ю містян і можуть призвести до ДТП. Крім того, у відкриті конструкції потрапляє сміття, що може стати причиною комунальної аварії. Аби запобігти подібним випадкам, працівники водоканалу проводять планові обстеження оглядових колодязів та виконують їхнє накриття, встановлюючи нові кришки люків замість вкрадених. Так, у цьому році водоканалівці повернули на місце 6 кришок.

Ще одиа проблема – колодязі, закочені в асфальт дорожніми службами, як це, наприклад, було нещодавно на вул. Родини Линтварьових і на просп. Перемоги (Курському). У подібних випадках аварійній службі водоканалу доводиться шукати колодязь під кількасантиметровим шаром асфальту. До того ж на розриття необхідно брати дозвіл. «Закопані» колодязі потрібно не тільки знайти, а ще й підняти до рівня дороги, забетонувати або заасфальтувати.

Громадянам нагадують, повідомити про аварійну ситуацію або відсутність кришки каналізаційного люка можна за номерами: (0542) 700-168; (050) 407-81-10; (067) 548-21-12 (цілодобово).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: