метизная компания

До Сумського прикордонного загону прибули військовослужбовці строкової служби

Кордон | 22:02, 6.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора до Сумського прикордонного загону для подальшого проходження служби прибули 28 військовослужбовців строкової служби. Юнаки вже пройшли визначений курс навчання у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що у Великих Мостах Львівської області.

Всього ж за період проведення призовної кампанії «Весна-2021» на ділянку відповідальності Сумського прикордонного загону з Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (м. Черкаси) та Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України (м. Великі Мости) прибуло 77 військовослужбовців-строковиків.

Після проведення зборової підготовки та ознайомлення з основними елементами обстановки, яка склалась на ділянці відповідальності Сумського прикордонного загону, новоприбулі прикордонники будуть розподілені до підрозділів охорони державного кордону, в яких створені належні умови для проходження служби даною категорією військовослужбовців.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: