СумБуд
Реклама
метизная компания

Сумські митники вилучили в росіянина 1,9 мільйона рублів

Кордон | 14:53, 25.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

24 липня на митному посту “Бачівськ” Сумської митниці для проходження митного контролю по “смузі для пішоходів” в напрямку з Російської Федерації до України прямував громадянин Росії.

Під час проведення митного контролю громадянину було запропоновано письмово задекларувати товар, валюту та цінності, які він переміщує через митний кордон України. На що громадянин Росії зазначив, про відсутність у нього товарів, предметів, в тому числі валюти, які б підлягали обов’язковому письмовому декларуванню .

Під час фактичного догляду сумки росіянина серед особистих речей, без ознак приховування, було виявлено 1 млн. 935 тис. російських рублів.

Своїми діями, громадянин Росії, порушив вимоги ст.8 Закону України від 14.01.2020 №440-IX «Про валюту і валютні операції», ст.257, ст. 318 МК України, а саме, не задекларував письмово точних та достовірних відомостей про валюту, у розмірі 1 млн. 935 тис. рублів РФ, що перевищувала еквівалент 10 тисяч євро, та підлягала обов’язковому письмовому декларуванню за встановленою формою (письмово).

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України, грошові кошти тимчасово вилучені.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: