метизная компания

Сумські митники вилучили заборонені пігулки у громадянки Білорусі

Кордон | 17:56, 17.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, на митному посту «Бачівськ» Сумської митниці затримано громадянку Білорусі, серед особистих речей якої, було виявлено 39 пігулок медичного препарату іноземного виробництва «1,2,3».

До складу зазначеного медичного препарату входить діюча речовина «Псевдоефедрин» 30 мг, яка, в свою чергу, відноситься до Таблиці ІV Списку № 1,– «Прекурсори, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю» ПКМУ № 770 та відповідно до ст. ст. 2, 6 ЗУ від 15.02.95 N 60/95-ВР на території України встановлюються заходи контролю за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що передбачають відпуск фізичним особам лише за рецептом лікаря і відповідно до медичних показань, а отже є обмеженими щодо переміщення через митний кордон України у відповідності до ст. 197 МК України.

Одночасно, вищевказаний медичний препарат підлягав обов’язковому письмовому декларуванню за встановленою формою, однак не був заявлений громадянкою письмово. Рецепт на лікарський засіб під час митного контролю також не було пред’явлено.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Пігулки вилучено, в подальшому на жінку чекає штраф у розмірі 1700 гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: