метизная компания

Сумські прикордонники взяли участь у контрдиверсійних навчаннях

Кордон | 12:00, 19.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно на території контрольованих прикордонних районів Сумської та Чернігівської областей за ініціативою Координаційних груп Антитерористичного центру при регіональних підрозділах Служби безпеки України Сумщини та Чернігівщини проведені планові міжрегіональні тактико-спеціальні контрдиверсійні навчання.

У навчаннях взяли участь підрозділи Служби безпеки України, Збройних Сил України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Основною метою навчань було відпрацювання алгоритму взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності для ефективного реагування на загрози терористичного й диверсійного характеру.

Державну прикордонну службу України гідно представили на навчаннях військовослужбовці відділення повітряної розвідки одного з підрозділів 5 прикордонного загону, які брали активну участь у пошукових заходах умовних «диверсантів».

Слід відмітити, що прикордонне відомство має достатнє технічне оснащення та високу бойову й професійну підготовку персоналу, що є запорукою надійного захисту кордону.
В ході навчань прикордонники виконували польоти з виявлення ознак протиправної діяльності, пошуку ймовірних порушників, їх супроводження та наведення на них сил і засобів взаємодіючих підрозділів. Завдяки злагодженим та професійним діям правоохоронців умовні «терористи» були виявлені та затримані.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: