СумБуд
метизная компания

Сумський прикордонний загін братиме участь у спільній операції Агенції FRONTEX

Кордон | 18:27, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Державна прикордонна служба України удосконалює двостороннє співробітництво з Європейською Агенцією з прикордонної та берегової охорони (FRONTEX).

Агенція FRONTEX – міжнародна організація, признанням якої є захист свободи, безпеки та справедливості, гарантія зони вільного руху без перевірок на внутрішніх кордонах ЄС, боротьба з транскордонною злочинністю та допомога у запобіганні терактам.

Днями в пункті пропуску «Бачівськ» за участі персоналу Сумського прикордонного загону та представників Агенції FRONTEX проведено брифінг у рамках проведення спільної операції «Координаційні пункти. Сухопутна ділянка 2021».

Учасники брифінгу ознайомилися з порядком організації та проведення за участю представників прикордонних відомств країн-членів Європейського Союзу зазначеної вище спільної операції в міжнародних автомобільних пунктах пропуску, зокрема в пункті пропуску «Бачівськ».

Заступник начальника штабу – начальник відділу прикордонного контролю штабу Сумського прикордонного загону підполковник Руслан Савчук зазначив, що співпраця з Агенцією FRONTEX має важливе значення для приведення систем управління кордонами відповідно до стандартів та практик ЄС.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: