метизная компания

У прикордонних районах Сумської області продовжують діяти режимні обмеження

Кордон | 17:37, 13.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Так, у зв’язку з військовою агресією Росії проти України, з метою недопущення ускладнення на державному кордоні та запобігання дестабілізації обстановки, до закінчення воєнного стану, в межах контрольованих прикордонних районів Чернігівської, Рівненської, Київської, Житомирської та Сумської областей було запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження.

Прикордонники нагадують, що у межах зазначених вище контрольованих прикордонних районів заборонено будь-яке пересування цивільних осіб в смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

Також у межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонено:

  • пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги), проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год. вечора до 06:00 год. ранку;
  • здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування;
  • рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;
  • пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів, пересування та перебування яких у лісових масивах та лісосмугах здійснювати після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону не пізніше, ніж за 2 год. до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення).

Крім цього, в межах контрольованих прикордонних районів заборонено організацію та здійснення полювання, а також носіння військової форми одягу (будь-яких елементів військової форми одягу) цивільним населенням, окрім складових сил безпеки та оборони.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: