СумБуд
метизная компания

Делегація Сумщини презентує потенціал області на Форумі регіонів України і Білорусі

Кримінал | 21:28, 25.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Делегація Сумщини наразі перебуває у місті Гомель, де протягом двох днів відбуватиметься Форум, покликаний розширити співпрацю двох країн у різних сферах економіки та бізнесу.

Під час Форуму голова облдержадміністрації презентував потенціал Сумської області для ділових і бізнесових кіл Білорусі.

За словами Миколи Клочка, Сумщину і Білорусь пов’язують давні дружні стосунки, між підприємствами склалися міцні зовнішньоекономічні зв’язки, що сприяють росту взаємної торгівлі. Якщо у 2017 році зовнішньоторговельний оборот Сумської області з Білоруссю збільшився на 6,6% у порівнянні 2016 роком, то вже у цьому році зростання відбулося на 38%. При цьому сальдо зовнішньої торгівлі на сьогодні становить 10 мільйонів доларів США на користь експорту товарів виробників Сумщини. Також досягнуто стійке зростання частки експорту в Білорусь – це наразі 5% у загальному експорті області.

Підприємства Сумщини-учасники Форуму вже давно і ефективно працюють з бізнесом Білорусі та прагнуть до налагодження нових і розширення вже існуючих взаємовигідних зв’язків з білоруськими підприємствами.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: