На Сумщині поліцейські викрили чоловіка у крадіжці
Поділитися в
Копіювати посилання

Зловмисник, вирішивши збагатитися за чужий рахунок, викрав з будинку, де тимчасово проживав, побутову техніку.
До Охтирського районного відділу поліції за допомогою звернулася 42-річна місцева мешканка та повідомила, що виявила зникнення побутової техніки зі свого будинку.
В ході проведення перевірки було встановлено, що в період з лютого по квітень цього року у домі жінки з її дозволу проживав 30-річний чоловік. А після цього жінка виявила зникнення двох прасок, пилососу, м’ясорубки та жорсткого комп’ютерного диску.
В подальшому зловмисник продав всі викрадені речі.
Співробітники поліції вилучили частину викраденого майна та повернули власниці.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Слідчі дії тривають.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!