метизная компания

На Сумщині судитимуть водія, що в стані наркотичного сп’яніння спричинив ДТП, у якій тяжко травмувався підліток

Кримінал | 19:24, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У ході слідства правоохоронці встановили, що 31 січня 2026 року на автодорозі «Лебедин – Суми» 38-річний водій вантажного автомобіля «MAN TGS» рухався в напрямку обласного центру. Під час руху він виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем «Урал-432010», у якому перебували двоє людей.

Унаслідок ДТП водій автомобіля «Урал-432010» отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості, а його 16-річний син — тяжкі тілесні ушкодження.

Під час досудового розслідування встановлено, що керманич вантажівки перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Слідчі поліції завершили розслідування та під процесуальним керівництвом прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння, що заподіяло потерпілому тяжке тілесне ушкодження, повідомили в поліції Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: