Підліткам загрожує в’язниця за погром у вагоні поїзда в Сумській області
Поділитися в
Копіювати посилання

Підліткам 15 та 16 років, які влаштували погром у поїзді Конотоп — Хутір-Михайлівський, загрожує ув’язнення.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Укрзалізницю” у Facebook.
У компанії уточнюють, що поліцейські завершили досудове розслідування за статтею “Хуліганство” та направили до суду обвинувальний акт щодо неповнолітніх.
Дії підлітків викликали вкрай небезпечну ситуацію у поїзді, всі збитки будуть відшкодовані.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!