Поліцейські Сумщини викрили чоловіка, який обікрав чуже домоволодіння
Поділитися в
Копіювати посилання

Скориставшись відсутністю господарів вдома, зловмисник проник до чужого домоволодіння та викрав звідти запчастини від транспортного засобу. Правоохоронці вилучили викрадене та вже повідомили чоловіку про підозру у скоєнні злочину.
До поліції звернувся 63-річний житель Охтирки та повідомив, що за час його відсутності невідомі проникли до його домоволодіння та викрали запчастини до автомобіля на суму близько п’яти тисяч гривень.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Охтирського районного відділу поліції.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили та розшукали зловмисника. Ним виявився 30-річний раніше судимий чоловік.
Викрадене правоохоронці вилучили.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Зловмиснику вже повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Слідство триває.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!