Примус до жебрацтва та крадіжки: поліція задокументувала десять епізодів злочинної діяльності сум’янки
Поділитися в
Копіювати посилання

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо мешканки обласного центру, яка систематично вчиняла тяжкі злочини проти вразливих членів суспільства. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Встановлено, що 39-річна раніше судима жінка тривалий час вербувала людей у скрутних життєвих обставинах, зокрема осіб із психічними розладами, змушуючи їх до жебракування. Вона заволодівала їхніми документами, банківськими картками та контролювала отримані кошти.
Також підозрювана втручалася в роботу банківських систем, змінювала фінансові номери, користувалась онлайн-банкінгом для крадіжки грошей. Потерпілою стала літня жінка, чию довіру використали для доступу до рахунків.
Слідчі задокументували 10 епізодів злочинної діяльності.
Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 149, ч. 4 ст. 185 та ч.1, 2 ст. 361 ККУ направлено до суду. Зловмисниці загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!