У Сумах повідомили про підозру чоловікам, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через кордон
Поділитися в
Копіювати посилання

У Сумах поліцейські повідомили про підозру двом чоловікам, які організували незаконне переправлення військовозобов’язаних осіб через державний кордон.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Сумської області.
“Слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області у взаємодії з 5 прикордонним загоном (м. Суми) та Управлінням Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом чоловікам, які організували незаконне переправлення військовозобов’язаних осіб через державний кордон України”, – йдеться у повідомленні.
Зловмисникам повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».
На даний час за клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою 80 тис грн застави для одного та 160 тис. грн для іншого.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!