метизная компания

У Сумах судитимуть медичну сестру, через яку пацієнтка отримала хімічні опіки 12% поверхні тіла

Здоров'я, Кримінал, Суд | 16:08, 16.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно медичної сестри операційного блоку КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків.

За даними слідства, у листопаді 2022 року після проведення кесеревого розтину в пацієнтки при огляді післяопераційної рани медики виявили хімічний опік. Встановлено, що медична сестра, яка була залучена в операції, не розбавила кислоту, а надала лікарям концентрат, який вони використали під час кесеревого розтину як дезінфікуючий засіб. Відтак пацієнтка отримала хімічний опік ІІ-ІІІ ступеню площею 12% поверхні тіла.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) КК України. За скоєне їй загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Досудове розслідування завершено слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: