метизная компания

У Сумах відкрили кримінальне провадження на колекторів

Кримінал | 22:06, 19.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Суд зобов’язав органи Нацполіції відкрити кримінальне провадження за фактами незаконних дій колекторської компанії «Преміум Актив», – інформує Держпродпотребслужба у Сумській області.

Відсутність належного правового регулювання діяльності фінансових і колекторських компаній стало основою для дій останніх, що виходять за рамки дозволеного. Нерідко такі компанії вдаються до шахрайських дій з метою заволодіння коштами людей. Крім того, з огляду на низький рівень захисту персональних даних і легкий доступ до контактної інформації практично будь-якого користувача мобільних пристроїв, фінансові та колекторські компанії тероризують людей шляхом цілодобових дзвінків з вимогою повернути неіснуючий борг із використанням шантажу та погроз.

Так, об’єктом таких дій стали працівники Сумської обласної держлабораторії Держпродпотребслужби. З початку січня на телефони керівництва і працівників лабораторії почали надходити цілодобові дзвінки від ФК «Преміум Актив» по ​​кредиту людини, до якої вони не мають ніякого відношення. Разом з тим, ФК «Преміум Актив» був підключений автодозвон на телефонні номери керівництва і працівників лабораторії. Дзвінки були з різних номерів, у тому числі й у нічний час, із погрозами фізичної розправи і використанням ненормативної лексики. Своїми діями ФК «Преміум Актив» блокує роботу держустанови і здійснює протиправний тиск на його керівництву і співробітникам.

З огляду на зазначене та з метою захисту законних прав та інтересів працівників лабораторії, відділ правового забезпечення підготував і направив заяву в органи Нацполіції про протиправні дії ФК «Преміум Актив», відповідальність за які передбачена ст.182 і 189 КК України, а також лист до Нацбанку України з приводу перевірки дотримання ліцензійних умов та вжиття заходів щодо припинення незаконної діяльності ФК «Преміум Актив».

За даним фактом постановою від 14.01.2021 року слідчого судді Ковпаківського райсуду м. Суми по справі №592/157/21 правоохоронні органи зобов’язали відкрити кримінальне провадження та почати досудове розслідування.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: