метизная компания

Взято під варту охтирчанина, який кинув гранату під ноги правоохоронцям

Кримінал | 18:21, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

За клопотанням слідчого та прокурора Сумської обласної прокуратури рішенням суду 12 травня 2026 року 41-річному охтирчанину, який кинув гранату під ноги правоохоронцям, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Нагадуємо, що 10 травня 2026 року в Охтирці чоловік під час перемовин кинув гранату під ноги працівникам поліції.

Унаслідок вибуху травмовано трьох правоохоронців, 25-річного цивільного чоловіка та самого правопорушника.

Підозрюваному надано необхідну медичну допомогу та доправлено в СІЗО.

Його дії кваліфіковано як посягання на життя працівників правоохоронного органу, замах на умисне вбивство кількох людей, незаконне поводження з бойовими припасами та хуліганство.

Слідство – СУ ГУНП в Сумській області за процесуального керівництва прокурорів, повідомили в обласній прокуратурі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: