ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Жителя Сумщини підозрюють в афері на 11 мільйонів

Кримінал | 18:28, 5.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Слідство підозрює уродженця смт Свеса у тому, що він організував злочинну групу для привласнення коштів, які були виділені на будівництво в Маріуполі 4-х казарм поліпшеного типу для військовослужбовців Збройних Сил України, – передає yampil.info.

Правоохоронці вважають, що у 2018 році у нашого земляка – засновника ПП «Проект-Актів» та ТОВ «Будівельна компанія «Легенда» виникла ідея укласти договори з будівництва казарм поліпшеного типу та отримати кошти за роботи, які він не планував виконувати в повному обсязі. Усвідомлюючи, що реалізація розробленого ним плану можлива лише за умови створення внутрішньо стійкого об`єднання осіб, він підшукав у якості співвиконавців вчинення злочинів свою дружину та знайомого директора приватного підприємства фірми «Онікс».

Дружина підзрюваного в якості директора ПП «Проект-Актів» виконувала роль виконавця: приймала участь у процедурі публічних закупівель, які проводились Східним ТерКЕУ, організовувала будівництво казарм та залучала до будівельних робіт ТОВ «БК «Легенда», шляхом укладання і підписання договору субпідряду. Другий же співучасник безпосередньо займався будівництвом.

Правоохоронці встановили, що на об’єктах проводились не всі заплановані роботи, але кошти за них держава сплачувала у повному обсязі. Відповідно до проведеної експертизи, був нанесений збиток у сумі 11 мільйонів 400 тисяч гривень.

Дії нашого земляка підпадають одразу під 4 статті Кримінального кодексу України, одна з яких передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: