метизная компания

На Сумщині виступить зразково-показовий оркестр Збройних Сил України

Культура | 21:34, 12.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України від 11 серпня 2021 року № 18940/С продовжено реалізацію протягом 2021-2023 років Всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту «Армія з народом»

Проєкт за участю провідних військово-музичних установ (підрозділів), спрямований на пропагування військової служби у Збройних Силах України, зміцнення авторитету та іміджу українського війська в суспільстві.

На території Сумської області виступи зразково-показового оркестру Збройних Сил України відбудуться з 18 по 26 жовтня. У м. Ромни оркестр зазвучить 18 жовтня. Наступного дня виступ оркестру пройде в Лебедині. 20 жовтня своїми виступами оркестр здивує жителів Путивля, а 21 жовтня – Білопілля.

У Глухові святкова програма передбачена на 22 жовтня. Також виступи оркестру відбудуться у містах Шостка та Суми 23 та 24 жовтня відповідно.

В Охтирці оркестр зазвучить 25 жовтня, а в Конотопі – 26 жовтня.

Перед виступами оркестру будуть проходити й інші заходи: тематичні, інформаційні та фотовиставки про військову службу, демонстрація озброєння, засобів захисту, сучасних елементів матеріально-технічного, речового та продовольчого забезпечення ЗСУ, тактичної медицини.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: