метизная компания

Сумські студенти здобули призові місця на міжнародному фестивалі

Культура | 12:30, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

28-29 жовтня у м.Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва». У ньому брали участь солісти і колективи з міст Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Кропивницький, Херсон, Чернігів, Запоріжжя, Харків, Київ, Слов’янськ та інших містечок Київської, Чернігівської, Донецької, Сумської області. Також свою творчість демонстрували вокалісти з Монголії та Китаю.

У складі журі працювали заслужені артисти України, викладачі вокалу та хореографії провідних столичних закладів вищої освіти, педагоги танцювальних та вокальних шкіл Києва, Харкова, композитори, продюсери, співаки.

Ансамбль бального танцю «Силует»  СумДУ виборов 1 місце у номінації «Бальна хореографія». У складі колективу виступали: Олена Жук та Дмитро Шепотько, Олександра Тверезовська, Дар’я Громова. Солісти вокальної студії теж показали високий рівень виконавської майстерності, що підтверджується такими результатами: Діана Рябоконь – 1 місце у номінації «Естрадний вокал»; Олександра Бублій – 1 місце у номінації «Народний вокал»; Ярослав Щепотін – 3 місце у номінації «Естрадний вокал». 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: