метизная компания

Світ очима сумських фотохудожників (ФОТО)

Культура | 20:23, 30.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській обласній науковій бібліотеці можна побачити кращі роботи членів Сумського відділення Національної спілки фотохудожників України

За вже сформованою традицією на виставці представлено 50 робіт 23 авторів.

На представлених роботах пейзажі і портрети, постановочні та урбаністичні фото, є навіть триптих в стилі «ню». Основну частину експозиції складають чорно-білі фотографії, в сусідстві з якими їх кольорові побратими виглядають ще більш насичено і колоритно.

За словами відповідального секретаря обласної організації НСФ України Ігоря РОЙЧЕНКО, при відборі робіт на цю виставку, як і на попередні, ніяких обмежень не було. Кожен автор сам відбирав 2 кращі на його погляд роботи і виставляв їх.

За словами директора бібліотеки Тетяни ФРОЛОВОЇ, бібліотека активно співпрацює з фотохудожниками, і така дружба йде на користь обом сторонам. Тільки за два попередні роки в бібліотеці пройшло понад 50 виставок членів НСФ України та членів міського клубу «Імпульс».

«Безумовно, це позитивний момент, тим більш, що є такі мешканці міста, які приходять на фотовиставки й кажуть, що в бібліотеці вперше за все своє життя», – сказала вона.

Побачити світ очима сумських фотохудожників можна до 13 лютого.

Панорама

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: