СумБуд
метизная компания

У Сумах презентували виставку-інсталяцію до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Культура | 17:32, 25.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Участь у презентації виставки, створеної до 150-річчя від дня народження Лесі Українки у Сумському обласному краєзнавчому музеї, взяла радник голови облдержадміністрації Вікторія Медвідь.

Під час вітального слова Вікторія Медвідь зазначила, що постать Лесі Українки є знаковою в історії української літератури. Заходи з відзначення її ювілею вже майже місяць тривають у закладах культури області, а презентація виставки у краєзнавчому музеї відбувається саме в день народження поетеси.

Директор музею Владислав Терентьєв у своєму виступі згадав, що одна з сторінок життя Лесі Українки пов’язана з сумським краєм – Косівщиною, тому виставка була інтегрована в основну експозицію музею – інтер’єр селянської хати.

Організатор виставки Аліна Конотоп представила матеріали про перебування Лесі Українки на Сумщині у с. Косівщина. Однією з локацій виставки є інтер’єр української оселі кінця ХІХ – початку ХХ ст. в який було вміщено типологічні речі, що відтворюють атмосферу того часу, коли поетеса відвідала Сумщину.

Особливого колориту презентації надали творчі номери студентів Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: