метизная компания

У Сумах створили парк відпочинку «Чешка»

Культура | 13:59, 23.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 грудня, Сумська міськрада проголосувала за рішення «Про створення парку культури та відпочинку «Чешка» на земельній ділянці орієнтовною площею 39 га, що розташована навколо озера Чеха у місті Суми».

У самому документі значиться: створити парк культури та відпочинку «Чешка» навколо озера Чеха в межах рекреаційно-ландшафтної зони Р-1, визначеної Генпланом Сум та схемою зонування території міста, – з метою збереження зелених насаджень та покращення благоустрою, забезпечення використання ділянки навколо озера Чеха в природоохоронних, оздоровчих цілях, створення умов відпочинку, спорту та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах із дотриманням режиму охорони природних комплексів та об’єктів. Наступний крок – уповноважити департамент забезпечення ресурсних платежів та управління архітектури та містобудування погодити місце розташування парку та розробити відповідну документацію (проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інтернаціоналістів, в районі озера Чеха, орієнтовною площею 2 га, категорія, цільове та функціональне – землі рекреаційного призначення на будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення). Третій крок – винести зовнішню та внутрішню межі прибережної захисної смуги та пляжних зон водоймища в натурі (на місцевість). А департамент інфраструктури має розробити та надати на розгляд Сумській міськраді організаційно-правові заходи щодо благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Ініціатором цього проекту рішення є депутат Вадим Акпєров, який перед голосуванням пояснив: «Це необхідно зробити, щоб більше не було питань, що саме буде із Чешкою. Є певні пропозиції та ідеї. А почати треба з того, щоб поставити крапку в цій ситуації та надати озеру статусу паркової зони. Ми думали, яку назву дати цьому парку. І вирішили, що нічого вигадувати не треба. Чешка – і так усім зрозуміла, можна сказати, це вже бренд. Тому хочемо назвати це місце «Парк відпочинку «Чешка».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: