метизная компания

У театрі імені Щепкіна – прем’єра вистави про оперних артистів на пенсії

Культура | 16:13, 4.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Світло софітів, овації, визнання: для чотирьох ветеранів оперної сцени це лишилося в минулому. Історію про такий квартет підготували для глядачів у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії імені Щепкіна.

У Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна підготували нову виставу. П’єса “Quartetto” Рональда Харвуда – це комедійна драма. Її поставив заслужений артист України Максим Булгаков.

“Це історія про артистів, які вже на пенсії і вони перебувають у будинку, умовно кажучи, для людей похилого віку. Це, звичайно, не наші будинки для людей похилого віку, але це суті не міняє. Вони колись співали, повтрачали голоси, є з пам’яттю проблеми… і що цим людям робити, як їм жити далі? Чи депресувати? І ми дійшли висновку, працюючи над цією виставою, що це дуже гарний матеріал, він людяний. І ми дійшли висновку, що, попри вік, можливості, однаково потрібно щось робити, треба до чогось готуватися завжди і це подовжує життя”, – розповів режисер-постановник Максим Булгаков.

"Історія оперних артистів-пенсіонерів": у сумському театрі ім. Щепкіна презентували комедійно-драматичну виставу
Ця історія – поєднання іронії, гумору та драматизму мізансцен, кажуть актори. Тамара Корінна – заслужена артистка України, виконує роль Сесіль Робмон.
“Тексту дуже багато, ролі дуже гарні, трішки вони вікові. Але ми дуже гарно і плідно попрацювали. Я сподіваюся, що нашому глядачу сподобається і наша робота, і ми будемо раді, що їм подобається”, – поділилася акторка.
"Історія оперних артистів-пенсіонерів": у сумському театрі ім. Щепкіна презентували комедійно-драматичну виставу

Вистава на дві дії. У театрі цю історію глядачу демонструють на малій сцені. Грають у ній усього чотири актори.

Режисер-постановник зібрав на одній сцені корифеїв театру імені Щепкіна. Про роботу з ними каже: “Це, по-перше, професійні люди і вони завжди розуміють правила гри, тобто є режисер, є завдання, є розуміння. Я не можу сказати, що були якісь розбіжності в думках про цю виставу, про те, куди ми рухаємося. Я колись із ними працював, не з усіма, але, коли я був ще досить молодий і починав свою театральну кар’єру, як актора, танцівника. Я починав тут і знайомився з театром саме з цими акторами”.

"Історія оперних артистів-пенсіонерів": у сумському театрі ім. Щепкіна презентували комедійно-драматичну виставу
Весна у театрі стартує із прем’єри цієї вистави – 3 та 4 березня. За словами директора театру Сергія Дорофєєва, це лише початок, бо у цю пору заклад святкує свій ювілей.
“Відкрити весну, скажімо так, ювілейним концертом до 90-річчя від дня утворення Сумського національного театру. Плануємо зробити такий концерт-виставу, який буде розповідати про екскурс в історію, можливо, ми будемо говорити про якісь невідомі для когось факти з історії театру, можливо, ми будемо говорити про незручні факти з історії театру. І, звісно, будемо говорити про найвидатніші події в житті нашого театру”. – розповів директор театру.

Концерт-виставу до ювілею театру заплановано на 24 та 25 березня.

suspilne.media

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: