метизная компания

Автопарк екстреної медичної допомоги Сумщини поповнився 15 новими автомобілями

Медицина | 16:58, 4.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ключі від 15 нових автомобілів екстреної медичної допомоги отримали представники структурних підрозділів Центру – станцій, підстанцій екстреної (швидкої) медичної допомоги і пунктів постійного базування бригад.

Про це повідомляє Сумська обласна рада.

Вручення ключів від нових автомобілів відбувається у цьому році вдруге. У лютому представники станцій і підстанцій підприємства отримали 24 нових спецавтомобілів. Тоді підприємство придбало їх власним коштом на суму 47 млн 40 тис. гривень. Зараз 5 автомобілів придбано Центром на суму 11 мільйонів гривень за кошти, отримані від господарської діяльності комунального некомерційного підприємства. 10 автомашин, загальною вартістю понад 18 мільйонів гривень, Центр отримав від Міністерства охорони здоров’я України.

За словами директора Центру Анатолія Александренка, до кінця року планується закупити ще шість авто.

Усі автомобілі обладнані сучасною медичною апаратурою, системою подачі кисню, апаратами штучної вентиляції легень, дефібриляторами, електрокардіографами, автономним обігрівом – усе відповідно до європейських стандартів.

Окрім автомобілів, підрозділи Центру цього дня отримали також 24 необхідні у своїй роботі нові смартфони, марки «Xiaomi» і «SANSUNG», загальною вартістю 120 тисяч 840 гривень, та 17 холодильників «Атлант», на суму понад 116 тисяч гривень. Вони придбані також за кошти, отримані за рахунок господарської діяльності Центру.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: